Rozkład jazdy

 

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej – Człuchów

Dworce i przystanki F F F +R A R R R F
Zagłoby 6:13 7:18 8:13 9:25 10:18 12:20 13:20 15:10 16:53
Poniatowskiego 6.14 7.19 8.14 9.26 10.19 12.21 13.21 15.11 16.54
Kołłątaja 6.16 7.21 8.16 9.28 10.21 12.23 13.23 15.13 16.56
Zielona 6.18 7.23 8.18 9.30 10.23 12.25 13.25 15.15 16.58
Chrobrego 6.19 7.24 8.19 9.31 10.24 12.26 13.26 15.16 16.59
Leśna 6.21 7.26 8.21 9.33 10.26 12.28 .28 15:18 17:01
Cmentarz < < < < < 12.31 < 15.21 <
Leśna 6.21 7.26 8.21 9.33 10.26 I 13.28 I 17:01
Sienkiewicza 6.23 7.28 8.23 9.35 10.28 12.34 13.30 15.24 17.03
W.P. Stolarnia 6.25 7.30 8.25 9.37 10.30 12.36 13.32 15.26 17.05
Biedronka ul. Sportowa 6:27 < 8:27 9:39 10:32 < < 15:28 17:07
Długosza 6.29 7.34 8.30 9.41 10.34 12.40 13.36 15.31 17.09
Szczecińska 6.30 7.35 8.31 9.42 10.35 12.41 13.37 15.32 17.10
Szpital 6.31 7.36 8.32 9.43 10.36 12.42 13.38 15.33 17.11
Rataja 6.33 7.38 8.34 9.45 10.38 12.44 13.40 15.35 17.13
Dąbrowskiego 6.34 7.39 8.35 9.46 10.39 12.45 13.41 15.36 17.14
Szczecińska 6.36 7.41 8.37 9.48 10.40 12.46 13.42 15.37 17.15
Zamkowa 6.38 7.43 8.39 9.50 10.42 12.48 .44 15.39 17.17
Dworcowa 6.40 7.45 8.41 9.52 10.44 12.50 13.46 15.41 17.19
Dworzec PKP 6:42 7:47 8:43 9:54 10:46 12:52 13:48 15:43 17:21
Słowackiego 6.43 7.48 8.44 9.55 10.47 12.53 13.49 15.44 17.22
Dworcowa 6.44 7.49 8.45 9.56 10.48 12.55 13.51 15.45 17.23
Rynek 6.46 7.51 8.47 9.58 10.50 12.57 13.53 15.47 17.25
W.P. Poczta 6.48 7.53 8.49 10.00 10.52 12.59 13.55 15.49 17.27
W.P. Stolarnia 6.49 7.54 8.50 10.01 10.56 13.03 13.59 15.50 17.28
Sienkiewicza 6.50 7.55 8.51 10.02 10.57 13.04 14.00 15.51 17.29
Leśna I 7.56 8.52 I I 13.05 I 15.52 17.31
Cmentarz 6:53 < < 10:05 11.00 < 14.03 < <
Leśna 6.56 7.56 8.52 10:08 11.03 13.05 14.06 15.52 17.31
Chrobrego 6.58 7.58 8.54 10.10 11.05 13.07 14.08 15.54 17.33
Zielona 6.59 8.00 8.56 10.11 11:06 13.08 14:09 15.56 17.35
Kołłątaja 7.00 8.01 8.57 10.13 11:08 13.10 14:10 15.57 17.37
Poniatowskiego 7.01 8.02 8.58 10.14 11.09 13.11 14.11 15.58 17.38
Zagłoby 7:02 8:03 8:59 10:15 11:10 13:12 14:12 15:59 17:39

Oznaczenia kursów:

+ – kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)

A – nie kursuje w niedziele i święta

F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

R – nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia, I dzień Świąt Wielkanocnych

< – nie zajeżdża

I – nie zatrzymuje się po raz drugi w tym kursie

Ceny biletów:

bilet cena
jednorazowy normalny 2,20zł
jednorazowy ulgowy 1,10zł
za bagaż 2,20zł
miesięczny normalny 44,00zł
miesięczny ulgowy 22,00zł

 

'